MenuMenu

ONDER VRIENDEN DLReviews (0)

ONDER VRIENDEN DL - OZ, AMOS - 9789049804398
Onder vrienden van Amos Oz speelt zich af in een kibboets in de jaren vijftig. Alles draait om gelijkheid, naastenliefde en saamhorigheid, maar de regels zijn streng en sommige inwoners vinden het leven in deze hechte gemeenschap benauwend. Amos Oz beschrijft de eenzamen, de mensen die zich minder goed kunnen aanpassen. Onder vrienden is een onvergetelijk portret van een tijdperk en het idee van een perfecte samenleving. Voor de lezers van David Grossman en Meir Shalev.'Amos Oz zet met zijn superieure pen Israël neer als een spannend en soms grappig land vol kleurrijke tegenstrijdigheden.' - Trouw

Amos Oz (Jeruzalem, 1939) wordt wereldwijd gezien als een van de grootste hedendaagse schrijvers. Zijn autobiografische roman Een verhaal van liefde en duisternis werd een wereldwijde bestseller.

dwarsligger® 378
Auteur:
OZ, AMOS
Prijs:
€ 12,99
Artikelnr:
9789049804398
Status:
Uitverkocht
Dit artikel is niet meer leverbaar. Neem contact op voor meer informatie of alternatieven.
Reviews (0)
Plaats uw review
Schrijf hieronder je review!
Sterren
Naam *
E-mail *
Titel *
Bericht *

* = verplicht
Uw naam
Uw beoordeling
Schrijf de eerste review