MenuMenu

SLA ONS MET MEDELIJDENReviews (0)In winkelwagen

SLA ONS MET MEDELIJDEN - BEEK, PETER VAN - 9789493275171
Sla ons met medelijden van Peter van Beek is een aangrijpende, autobiografische roman over kinderen die in een orthodox-protestants gezin opgroeien. De vader is recht in de leer en hardhandig, de moeder heeft een obsessie met netheid. Beide ouders hebben een oorlogsverleden dat in hun huwelijk doorwerkt. De drie oudste jongens in het gezin zoeken wanhopig naar een eigen identiteit die regelmatig met harde hand wordt ontkend. De titel van de roman is ontleend aan een versregel uit de achttiende-eeuwse berijming van Psalm 6 vers 1: 'Sla mij met medelijden, gelijk een vader doet.' 'Sla ons met medelijden' is voor de lezers van Jan Siebelink en Franca Treur en zal niemand onberoerd laten.

Sla ons met medelijden, een uitvoering in zwart linnen met stofomslag.
Auteur:
BEEK, PETER VAN
Pagina's:
280 pagina's
NUR code:
Literaire roman, novelle (301)
Artikelnr:
9789493275171
NSTC:
501498940   Bekijk andere edities

Levertijd:
Op voorraad (beperkt)
Prijs:
28,50
In winkelwagen
Reviews (0)
Plaats uw review
Schrijf hieronder je review!
Sterren
Naam *
E-mail *
Titel *
Bericht *
* = verplicht
Uw naam
Uw beoordeling
Schrijf de eerste review