MenuMenu

FAMILIE OP DE VLUCHTReviews (0)

FAMILIE OP DE VLUCHT - COSTELOE, DINEY - 9789026148071
Familie op de vlucht is opnieuw een hartverscheurend verhaal van Diney Costeloe, de bestsellerauteur van De verloren kinderen en Het meisje zonder naam.

Duitsland, 1937. Naarmate de nazi's het land verder in hun greep krijgen, wordt Joden het leven steeds moeilijker gemaakt. Er komen wetten die hen verbieden op bepaalde plekken te komen, niet-Joden in dienst te nemen, en bepaalde beroepen uit te oefenen. Ruth en Kurt moeten toekijken hoe hun vier kinderen, Laura, Inge en de tweeling Peter en Hans, getreiterd en vernederd worden.

Als Kurt wordt opgepakt en hun winkel in brand wordt gestoken, ziet Ruth geen andere mogelijkheid dan met de kinderen aan de hand te vluchten. Maar waar kunnen ze heen, waar zijn ze nog veilig? Wat volgt is een wanhopige zwerftocht door een land waarin helden en verraders er precies hetzelfde uitzien...
 

'Spannend en invoelend. Emotionele rollercoaster die je bij de keel grijpt.' Hebban.nl

'Spannend, met actie op iedere bladzijde. Een ode aan de mens in opstand tegen grof onrecht.' NBD Biblion
Een hartverscheurende en meeslepende roman voor fans van Lucinda Riley, Santa Montefiore en Sarah Lark.
Auteur:
COSTELOE, DINEY
Prijs:
€ 19,99
Artikelnr:
9789026148071
Levertijd:
Op voorraad (beperkt)
In winkelwagen
Reviews (0)
Plaats uw review
Schrijf hieronder je review!
Sterren
Naam *
E-mail *
Titel *
Bericht *

* = verplicht
Uw naam
Uw beoordeling
Schrijf de eerste review