MenuMenu

REISGENOTENReviews (0)

REISGENOTEN - GARLOUGH BROWN, SHARON - 9789029724937
Roman waarin je geloof wordt uitgedaagd

Iedere vrouw herkent zich in een van de hoofdpersonen uit deze roman, waarin vier vrouwen met ieder hun eigen verhaal elkaar ontmoeten in een christelijk retraitecentrum. Samen met hen ga je als lezer op een spirituele reis naar een diepere relatie met God.

Reisgenoten is zowel een prachtig geschreven roman als een inspiratiebron voor je eigen geloofsleven. Voor lezers die verder uitgedaagd willen worden zijn achter in het boek de creatieve oefeningen uit het verhaal opgenomen.

Auteur
Sharon Garlough Brown behaalde een master in de theologie aan het Theologisch Seminarie van Princeton.
Ze is predikante, spiritueel begeleider, retraiteleider en auteur. Samen met haar man werkte ze in gemeentes in Schotland, Engeland en Amerika.

Voor fans van Sarah Young en Rachel Held Evans.

De verwachte verschijningsdatum van Reisgenoten vier vrouwen op zoek naar God is 12 juli 2016
Auteur:
GARLOUGH BROWN, SHARON
Prijs:
€ 20,99
Artikelnr:
9789029724937
Levertijd:
2 a 3 werkdagen
In winkelwagen
Reviews (0)
Plaats uw review
Schrijf hieronder je review!
Sterren
Naam *
E-mail *
Titel *
Bericht *

* = verplicht
Uw naam
Uw beoordeling
Schrijf de eerste review