Menu Menu

DE VERGETEN SPIONNE Reviews (0) In winkelwagen

DE VERGETEN SPIONNE - STEELE, SARAH - 9789029734127
De vergeten spionne van Sarah Steele is een aangrijpend verhaal met twee verhaallijnen die steeds meer met elkaar verweven raken. In het heden heeft Amy haar twee grote liefdes verloren, haar man en haar muziek. Ze stort zich op haar werk in het archief waar ze bewijs ontdekt dat de beruchte 'agent Colette', een Franse spion tijdens de Tweede Wereldoorlog, echt heeft bestaan. Dat gaat ze tot de bodem uitzoeken. Ze ontdekt een onvergetelijk verhaal, dat zich afspeelt in het bezette Parijs van 1941, waar Colette zich voordoet al pianiste terwijl het net zich langzaam rondom haar sluit.

'De vergeten spionne' van Sarah Steele is een perfect boek voor de fans van Kate Quinn en Pam Jenoff.
Auteur:
STEELE, SARAH
Pagina's:
432 pagina's
NUR code:
Vertaalde literaire roman, novelle (302)
Artikelnr:
9789029734127
NSTC:
501525079   Bekijk andere edities

Levertijd:
Op voorraad
Prijs:
15,00
In winkelwagen
Reviews (0)
Plaats uw review
Schrijf hieronder je review!
Sterren
Naam *
E-mail *
Titel *
Bericht *
* = verplicht
Uw naam
Uw beoordeling
Schrijf de eerste review