Wachters van de oceaan van Wouter Cornet is een spannend verhaal voor dierenliefhebbers en jonge avonturiers over de thema's dieren, natuur, vriendschap, angst overwinnen en opkomen voor het kwetsbare.
Tijdens familiebezoek op een afgelegen eiland ontdekt Olly iets ongelooflijks: hij kan met dieren praten! En dat is niet
alles: de dieren hebben zijn hulp nodig bij het beschermen van een kostbare scheepslading tegen hebberige schatrovers. Olly is de enige die kan helpen, en niemand anders is te vertrouwen. Lukt het om zijn geheim te bewaren en durft hij het op te nemen voor de dieren, ook als hijzelf in gevaar is?
Leeftijd: 9-12 jaar
Wouter Cornet is tv-programmaontwikkelaar in Hilversum en auteur van succesvolle boeken over gezondheid en gedragsverandering. Van zijn hand verschenen onder meer Het gewicht tussen je oren, De dikke mensenshow en Het Chili Dieet. Wachters van de oceaan begon als een verhaal voor zijn tienjarige dochter en groeide uit tot zijn eerste kinderboek.
Dit artikel is nog niet leverbaar. Neem contact op voor de levertijd.